Rektor va bitiruvchi yoshlar uchrashuvi Sanoat texnologiyalari fakultetida davom etdi
Xususan, institut rektori, texnika fanlari doktori, professor Alisher Usmankulov yakunlangan hafta davomida bir qator ta’lim yo‘nalishlari bitiruvchilari bilan uchrashuvlar o‘tkazdi.
Bugun, haftaning birinchi kunida Alisher Usmankulov Sanoat texnologiyalari fakultetida bo‘lib, fakultetiga qarashli yo‘nalishlar bitiruvchilari bilan uchrashdi.
Rektor boshchiligida ikki smenada tashkil etilgan navbatdagi uchrashuvlarda o‘quv ishlari bo‘yicha prorektor v.b. J.Nasriddinov, fakultet dekani, kafedra mudirlari, bo‘lim boshliqlari, professor-o‘qituvchilar hamda fakultet bitiruvchilari ishtirok etdi.
Uchrashuv davomida institut rektori har bir talaba bilan yuzma-yuz suhbatlashib, muammolarini birma-bir tingladi.

Встреча ректора и выпускников продолжилась на факультете промышленных технологий
В частности, ректор института, доктор технических наук, профессор Алишер Усманкулов в течение прошедшей недели провел встречи с выпускниками ряда образовательных программ.
Сегодня, в первый день недели, Алишер Усманкулов посетил факультет промышленных технологий и встретился с выпускниками программ факультета.
На очередных заседаниях, организованных в две смены под руководством ректора, приняли участие и.о. проректора по учебной работе Дж. Насриддинов, декан факультета, заведующие кафедрами, заведующие кафедрами, профессорско-преподавательский состав, выпускники факультета.
В ходе встречи ректор института лично пообщался с каждым студентом и выслушал их проблемы одну за другой.